Prodaja - Stan 324 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 280 000 €
7037 €/m²
Property 41664 photo 1
Property 41664 photo 2
Property 41664 photo 3
Property 41664 photo 4
Property 41664 photo 5
Property 41664 photo 6
Property 41664 photo 7
  • Kod objekta 41664
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 324 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Podno grejanje
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 324 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • Kod objekta 24901
  • Kvadratura 237 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Kod objekta 24949
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Kod objekta 26180
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • Kod objekta 33840
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Kod objekta 33894
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Kod objekta 34233
  • Kvadratura 301 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 37331
  • Kvadratura 328 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Kod objekta 37610
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Kod objekta 37781
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Kod objekta 37852
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter