Prodaja - Mezoneta 182 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
275 000 €
1511 €/m²
Property 4163 photo 1
Property 4163 photo 2
Property 4163 photo 3
Property 4163 photo 4
Property 4163 photo 5
Property 4163 photo 6
Property 4163 photo 7
Property 4163 photo 8
Property 4163 photo 9
  • Kod objekta 4163
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 182 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 182 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, grejanje.

Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod objekta 13323
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 13804
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 19026
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 19051
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod objekta 22047
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod objekta 22184
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod objekta 22228
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter