Prodato
Property 41497 photo 1
Property 41497 photo 2
Property 41497 photo 3
Property 41497 photo 4
Property 41497 photo 5
Property 41497 photo 6
Property 41497 photo 7
Property 41497 photo 8
Property 41497 photo 9
Property 41497 photo 10
Property 41497 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1959
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
90 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 64769
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64770
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1
Preporučujemo Za prodaju
325 000 € 3735 €/m²
  • Kod objekta 64810
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
230 000 € 3484 €/m²
  • Kod objekta 64825
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 640 € 6 €/m²
  • Kod objekta 64844
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 64868
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
62 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64905
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter