Prodaja - Stan 136 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41434 photo 1
Property 41434 photo 2
Property 41434 photo 3
  • Kod objekta 41434
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 136 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 136 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 37331
  • Kvadratura 328 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Kod objekta 37494
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Kod objekta 37610
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Kod objekta 37781
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Kod objekta 37782
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Kod objekta 37852
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
445 280 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 37865
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 200 € 3641 €/m²
  • Kod objekta 37868
  • Kvadratura 206 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 6779 €/m²
  • Kod objekta 37995
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3559 €/m²
  • Kod objekta 38052
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter