Prodaja - Stan 168 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41425 photo 1
Property 41425 photo 2
Property 41425 photo 3
  • Kod objekta 41425
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 168 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 168 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
574 000 € 5917 €/m²
  • Kod objekta 49050
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Kod objekta 49051
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 49253
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 6382 €/m²
  • Kod objekta 49491
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 3554 €/m²
  • Kod objekta 49563
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 3061 €/m²
  • Kod objekta 49653
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 3797 €/m²
  • Kod objekta 49700
  • Kvadratura 237 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
555 000 € 4703 €/m²
  • Kod objekta 49702
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
332 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 49704
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
461 000 € 4852 €/m²
  • Kod objekta 49717
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter