Prodaja - Stan 136 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41422 photo 1
Property 41422 photo 2
Property 41422 photo 3
  • Kod objekta 41422
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 136 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 136 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
840 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 41254
  • Kvadratura 168 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Kod objekta 41255
  • Kvadratura 262 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Kod objekta 41264
  • Kvadratura 278 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Kod objekta 41265
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
520 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 41266
  • Kvadratura 88 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Kod objekta 41267
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
565 000 € 4747 €/m²
  • Kod objekta 41269
  • Kvadratura 119 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
547 000 € 3506 €/m²
  • Kod objekta 41272
  • Kvadratura 156 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
430 000 € 5972 €/m²
  • Kod objekta 41273
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
810 000 € 5259 €/m²
  • Kod objekta 41277
  • Kvadratura 154 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter