Prodaja - Stan 174 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41420 photo 1
Property 41420 photo 2
Property 41420 photo 3
  • Kod objekta 41420
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 174 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 174 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 26356
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 26372
  • Kvadratura 132 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
400 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 26477
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
390 000 € 4588 €/m²
  • Kod objekta 27292
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
560 000 € 450 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 29332
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
672 500 € 8406 €/m²
  • Kod objekta 29388
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
747 000 € 8300 €/m²
  • Kod objekta 29393
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
767 500 € 8527 €/m²
  • Kod objekta 29394
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Kod objekta 29395
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
852 000 € 8114 €/m²
  • Kod objekta 29402
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter