Prodaja - Stan 119 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41419 photo 1
Property 41419 photo 2
Property 41419 photo 3
  • Kod objekta 41419
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 119 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
450 000 € 395 000 € 3185 €/m²
  • Kod objekta 46090
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Izdavanje
od 2 200 € 17 €/m²
  • Kod objekta 46126
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Kod objekta 46206
  • Kvadratura 141 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • Kod objekta 46223
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 46298
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
839 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 46304
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 46526
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
860 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 46527
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
465 000 € 3019 €/m²
  • Kod objekta 46528
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 46530
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter