Prodaja - Stan 119 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41411 photo 1
Property 41411 photo 2
Property 41411 photo 3
  • Kod objekta 41411
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 119 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 119 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
756 126 € 6301 €/m²
  • Kod objekta 52380
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Kod objekta 52401
  • Kvadratura 1362 m²
  • Broj soba 36
Za prodaju
362 320 € 3517 €/m²
  • Kod objekta 52434
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
373 680 € 3460 €/m²
  • Kod objekta 52435
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
501 228 € 3740 €/m²
  • Kod objekta 52440
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Kod objekta 52451
  • Kvadratura 641 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 52543
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 2730 €/m²
  • Kod objekta 52956
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 54440
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
815 000 € 6791 €/m²
  • Kod objekta 54578
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter