Prodaja - Stan 122 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41396 photo 1
Property 41396 photo 2
Property 41396 photo 3
  • Kod objekta 41396
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 122 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
747 000 € 8300 €/m²
  • Kod objekta 29393
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
767 500 € 8527 €/m²
  • Kod objekta 29394
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Kod objekta 29395
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
852 000 € 8114 €/m²
  • Kod objekta 29402
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
327 000 € 315 000 € 5080 €/m²
  • Kod objekta 29430
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
550 000 € 3293 €/m²
  • Kod objekta 31658
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 5925 €/m²
  • Kod objekta 31868
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
325 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 31957
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 31958
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
620 000 € 6200 €/m²
  • Kod objekta 31988
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter