Prodaja - Stan 122 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41391 photo 1
Property 41391 photo 2
Property 41391 photo 3
  • Kod objekta 41391
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 122 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 21416
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 21437
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Kod objekta 21439
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
658 000 € 6388 €/m²
  • Kod objekta 22607
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 22850
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 23042
  • Kvadratura 131 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 23056
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Kod objekta 23454
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 23518
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Kod objekta 23563
  • Kvadratura 117 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter