Prodaja - Stan 85 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41390 photo 1
Property 41390 photo 2
Property 41390 photo 3
  • Kod objekta 41390
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 85 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
252 450 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 56085
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 6 250 € /mesečno 52 €/m²
  • Kod objekta 56111
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
498 780 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 56121
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 250 € 4515 €/m²
  • Kod objekta 56122
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Kod objekta 56357
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 7734 €/m²
  • Kod objekta 56452
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
730 000 € 7525 €/m²
  • Kod objekta 56457
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 7235 €/m²
  • Kod objekta 56458
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Kod objekta 56476
  • Kvadratura 356 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 56483
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter