Prodaja - Stan 135 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41383 photo 1
Property 41383 photo 2
Property 41383 photo 3
  • Kod objekta 41383
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 135 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Kod objekta 41357
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Kod objekta 41358
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Kod objekta 41359
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Kod objekta 41360
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 840 000 € 17005 €/m²
  • Kod objekta 41361
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Kod objekta 41362
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Kod objekta 41363
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Kod objekta 41364
  • Kvadratura 174 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Kod objekta 41365
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Kod objekta 41366
  • Kvadratura 138 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter