Prodaja - Stan 135 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41378 photo 1
Property 41378 photo 2
Property 41378 photo 3
  • Kod objekta 41378
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 135 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
750 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 35315
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 2395 €/m²
  • Kod objekta 35709
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3967 €/m²
  • Kod objekta 36080
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Kod objekta 36148
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 4435 €/m²
  • Kod objekta 36190
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
570 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 36194
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36432
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 4193 €/m²
  • Kod objekta 36447
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 2139 €/m²
  • Kod objekta 36481
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 36548
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter