Prodaja - Stan 75 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
550 000 €
7333 €/m²
Property 40856 photo 1
Property 40856 photo 2
Property 40856 photo 3
Property 40856 photo 4
Property 40856 photo 5
Property 40856 photo 6
Property 40856 photo 7
Property 40856 photo 8
Property 40856 photo 9
Property 40856 photo 10
Property 40856 photo 11
Property 40856 photo 12
Property 40856 photo 13
Property 40856 photo 14
Property 40856 photo 15
Property 40856 photo 16
Property 40856 photo 17
Property 40856 photo 18
  • Kod objekta 40856
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 75 m²
  • Površina placa 98 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 330 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, lift.

Za prodaju
545 000 € 3044 €/m²
  • Kod objekta 45058
  • Kvadratura 179 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 45123
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
637 500 € 5100 €/m²
  • Kod objekta 45127
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 6422 €/m²
  • Kod objekta 45131
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 45387
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
735 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 45561
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3282 €/m²
  • Kod objekta 45573
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
790 000 € 2791 €/m²
  • Kod objekta 45676
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
780 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 45694
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
665 500 € 3759 €/m²
  • Kod objekta 45725
  • Kvadratura 177 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter