Prodato

Prodaja - Vila 140 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
655 000 €
4679 €/m²
Property 40531 photo 1
Property 40531 photo 2
Property 40531 photo 3
Property 40531 photo 4
Property 40531 photo 5
Property 40531 photo 6
Property 40531 photo 7
Property 40531 photo 8
  • Kod objekta 40531
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 140 m²
  • Površina placa 250 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 140 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu.

Za prodaju
555 920 € 3887 €/m²
  • Kod objekta 9361
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
724 472 € 684 800 € 3057 €/m²
  • Kod objekta 9363
  • Kvadratura 224 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
890 000 € 4684 €/m²
  • Kod objekta 10824
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
905 500 € 5264 €/m²
  • Kod objekta 11737
  • Kvadratura 172 m²
Za prodaju
740 000 € 5248 €/m²
  • Kod objekta 11890
  • Kvadratura 141 m²
Za prodaju
700 000 € 4294 €/m²
  • Kod objekta 14750
  • Kvadratura 163 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
655 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 15286
  • Kvadratura 134 m²
Za prodaju
605 000 € 4172 €/m²
  • Kod objekta 15350
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
600 000 € 4137 €/m²
  • Kod objekta 15351
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
593 000 € 4089 €/m²
  • Kod objekta 15353
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter