Prodaja - Zemljište 60000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
750 000 €
12 €/m²
Property 40478 photo 1
Property 40478 photo 2
Property 40478 photo 3
Property 40478 photo 4
Property 40478 photo 5
Property 40478 photo 6
Property 40478 photo 7
Property 40478 photo 8
Property 40478 photo 9
Property 40478 photo 10
Property 40478 photo 11
Property 40478 photo 12
Property 40478 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od grada: 17 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 60000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
650 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37194
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
630 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 40443
  • Kvadratura 4143 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
750 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40478
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
800 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 46991
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
800 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 50209
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51125
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
607 000 € 124 €/m²
  • Kod objekta 52554
  • Kvadratura 4892 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter