747 000 €
114 €/m²
Property 40405 photo 1
Property 40405 photo 2
Property 40405 photo 3
Property 40405 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 175 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
853 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 63066
  • Kvadratura 1175 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
853 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63290
  • Kvadratura 36000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
800 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 63744
  • Kvadratura 13439 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
853 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 64550
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter