102 000 €
138 €/m²
Property 40071 photo 1
Property 40071 photo 2
Property 40071 photo 3
Property 40071 photo 4
Property 40071 photo 5
Property 40071 photo 6
Property 40071 photo 7
Property 40071 photo 8
Property 40071 photo 9

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 790 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 737 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 221 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
150 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 3805
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 3860
  • Kvadratura 2995 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 5267
  • Kvadratura 1137 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5812
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
120 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 19910
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 20313
  • Kvadratura 1086 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
102 000 € 138 €/m²
  • Kod objekta 40071
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 790 m
Za prodaju
123 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 40072
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
150 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 55947
  • Kvadratura 4848 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter