150 000 € 120 000 €
10 €/m²
Property 5812 photo 1
Property 5812 photo 2
Property 5812 photo 3
Property 5812 photo 4
Property 5812 photo 5
Property 5812 photo 6
Property 5812 photo 7
Property 5812 photo 8
Property 5812 photo 9
Property 5812 photo 10
Property 5812 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od grada: 1,9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. na Tasosu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
150 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 63564
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 4121
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
195 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63662
  • Kvadratura 985 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
175 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 3765
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 19080
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
170 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 5264
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
130 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 5267
  • Kvadratura 1137 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 60802
  • Kvadratura 554 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
200 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 60801
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
218 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 58350
  • Kvadratura 335 m²
  • Udaljenost od mora 180 m

Prijava za Newsletter