Prodato

Prodaja - Stan 110 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
520 000 €
4727 €/m²
Property 39972 photo 1
Property 39972 photo 2
Property 39972 photo 3
Property 39972 photo 4
Property 39972 photo 5
Property 39972 photo 6
Property 39972 photo 7
Property 39972 photo 8
Property 39972 photo 9
Property 39972 photo 10
Property 39972 photo 11
Property 39972 photo 12
Property 39972 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 59328
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 60109
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60362
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60366
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter