Prodaja - Zemljište 32000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania
Na upit
Property 38912 photo 1
Property 38912 photo 2
Property 38912 photo 3
  • Kod objekta 38912
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 32000 m²
  • Region Krit
  • Mesto Prefektura Chania (Kritu)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 32000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 5000 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 42246
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
620 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 42251
  • Kvadratura 16903 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 42624
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
69 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 42777
  • Kvadratura 4189 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
75 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42790
  • Kvadratura 944 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 42791
  • Kvadratura 10226 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
70 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42792
  • Kvadratura 9519 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m

Prijava za Newsletter