100 000 €
133 €/m²
Property 65845 photo 1
Property 65845 photo 2
Property 65845 photo 3
Property 65845 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 750 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 51904
  • Kvadratura 4017 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51455
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
130 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 57161
  • Kvadratura 1670 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 50127
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 11600 m
Za prodaju
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 56830
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
140 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 57456
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 41759
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter