Property 38646 photo 1
Property 38646 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 3888 kv.m. na ostrvu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
530 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 38646
  • Kvadratura 3888 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
600 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65878
  • Kvadratura 24783 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter