230 000 € 220 000 €
2000 €/m²
Property 37455 photo 1

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod objekta 8127
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 10937
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 10967
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
273 000 € 2149 €/m²
  • Kod objekta 12810
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 15142
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 3375 €/m²
  • Kod objekta 20421
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 3064 €/m²
  • Kod objekta 34805
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 34858
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3118 €/m²
  • Kod objekta 35167
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3012 €/m²
  • Kod objekta 35804
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter