Property 37372 photo 1
Property 37372 photo 2
Property 37372 photo 3
Property 37372 photo 4
Property 37372 photo 5
Property 37372 photo 6
Property 37372 photo 7
Property 37372 photo 8
Property 37372 photo 9
Property 37372 photo 10
Property 37372 photo 11
Property 37372 photo 12
Property 37372 photo 13
Property 37372 photo 14
Property 37372 photo 15
Property 37372 photo 16
Property 37372 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Za izdavanje2-sprata kuća od 185 kv.m na Eviji. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu.

Za prodaju
140 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 5188
  • Kvadratura 210 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
120 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 5189
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 2450 €/m²
  • Kod objekta 5254
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 5609
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 1413 €/m²
  • Kod objekta 5614
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
108 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 6027
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 1275 €/m²
  • Kod objekta 6239
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 6551 €/m²
  • Kod objekta 6549
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 8893
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
160 000 € 1975 €/m²
  • Kod objekta 10022
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter