Prodaja - Stan 76 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
330 000 €
4342 €/m²
Property 37034 photo 1
Property 37034 photo 2
  • Kod objekta 37034
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 76 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 200 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 45659
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 3198 €/m²
  • Kod objekta 45768
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 46191
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 2894 €/m²
  • Kod objekta 49671
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
321 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 50478
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
366 000 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 51966
  • Kvadratura 113 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
455 000 € 3395 €/m²
  • Kod objekta 51998
  • Kvadratura 134 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
270 000 € 2934 €/m²
  • Kod objekta 52009
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter