Prodaja - Stan 41 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
340 263 €
8299 €/m²
Property 36943 photo 1
Property 36943 photo 2
Property 36943 photo 3
Property 36943 photo 4
Property 36943 photo 5
Property 36943 photo 6
Property 36943 photo 7
  • Kod objekta 36943
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 41 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 320 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, ostavu.

Za prodaju
355 200 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 45659
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 3198 €/m²
  • Kod objekta 45768
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 46191
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 2894 €/m²
  • Kod objekta 49671
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
321 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 50478
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
366 000 € 3238 €/m²
  • Kod objekta 51966
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
341 000 € 1776 €/m²
  • Kod objekta 51995
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
455 000 € 3395 €/m²
  • Kod objekta 51998
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
340 000 € 6538 €/m²
  • Kod objekta 52023
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
272 950 € 1624 €/m²
  • Kod objekta 52038
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter