Prodaja - Stan 49 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
451 998 €
9224 €/m²
Property 36942 photo 1
Property 36942 photo 2
Property 36942 photo 3
  • Kod objekta 36942
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 49 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 320 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, alarm, ostavu.

Za prodaju
370 000 € 4065 €/m²
  • Kod objekta 45611
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3468 €/m²
  • Kod objekta 55973
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
422 500 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 37004
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 850 € 3397 €/m²
  • Kod objekta 37009
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
421 974 € 5480 €/m²
  • Kod objekta 37031
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
435 000 € 3198 €/m²
  • Kod objekta 45768
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 18005
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
451 998 € 9224 €/m²
  • Kod objekta 36942
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4347 €/m²
  • Kod objekta 45190
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3649 €/m²
  • Kod objekta 45603
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter