315 000 €
2520 €/m²
Property 36888 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm.

Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 58963
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3132 €/m²
  • Kod objekta 59177
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 59328
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 59419
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 59610
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod objekta 59634
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 59653
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter