Rezervisana

Prodaja - Zgrada 1270 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 36886 photo 1
Property 36886 photo 2
Property 36886 photo 3
Property 36886 photo 4
Property 36886 photo 5
Property 36886 photo 6
Property 36886 photo 7
Property 36886 photo 8
Property 36886 photo 9
Property 36886 photo 10
Property 36886 photo 11
Property 36886 photo 12
Property 36886 photo 13
Property 36886 photo 14
Property 36886 photo 15
Property 36886 photo 16
  • Kod objekta 36886
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zgrada
  • Kvadratura 1270 m²
  • Površina placa 253 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1992
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju zgrada od 1270 kv.m u Solunu. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
960 000 € 825 €/m²
  • Kod objekta 35371
  • Kvadratura 1163 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 200 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 36588
  • Kvadratura 455 m²
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 36657
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
50 000 € 40 000 € 222 €/m²
  • Kod objekta 38514
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 500 000 € 3246 €/m²
  • Kod objekta 38585
  • Kvadratura 770 m²
  • Broj soba 16
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 38867
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
285 000 € 1781 €/m²
  • Kod objekta 40824
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
650 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 43844
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Investicija Za prodaju
450 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43891
  • Kvadratura 1133 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Investicija Za prodaju
3 000 000 € 672 €/m²
  • Kod objekta 45639
  • Kvadratura 4458 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter