Prodaja - Poslovni prostor 1800 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
Na upit
Property 3676 photo 1
Property 3676 photo 2
Property 3676 photo 3
Property 3676 photo 4
Property 3676 photo 5
Property 3676 photo 6
Property 3676 photo 7
Property 3676 photo 8
  • Kod objekta 3676
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 1800 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Godina izgradnje: 1986
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1800 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer.

Za prodaju
110 000 € 802 €/m²
  • Kod objekta 10485
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 10733
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 160 000 € 640 €/m²
  • Kod objekta 11089
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 396 €/m²
  • Kod objekta 11339
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
110 000 € 440 €/m²
  • Kod objekta 11340
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 12276
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 350 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 12423
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
450 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 12983
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 13150
  • Kvadratura 720 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter