427 000 €
241 €/m²
Property 36674 photo 1
Property 36674 photo 2
Property 36674 photo 3
Property 36674 photo 4
Property 36674 photo 5
Property 36674 photo 6
Property 36674 photo 7
Property 36674 photo 8
Property 36674 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1770 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 60247
  • Kvadratura 5826 m²
  • Udaljenost od mora 846 m
Za prodaju
450 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 62153
  • Kvadratura 4021 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
450 000 € 449 €/m²
  • Kod objekta 62407
  • Kvadratura 1002 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
342 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 62759
  • Kvadratura 15570 m²
Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter