350 000 €
221 €/m²
Property 64295 photo 1
Property 64295 photo 2
Property 64295 photo 3
Property 64295 photo 4
Property 64295 photo 5
Property 64295 photo 6
Property 64295 photo 7
Property 64295 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1580 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
450 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 5955
  • Kvadratura 10885 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
450 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 6538
  • Kvadratura 8243 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
420 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 9413
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
320 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 63746
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 1280 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
320 000 € 1584 €/m²
  • Kod objekta 64279
  • Kvadratura 202 m²
  • Udaljenost od mora 186 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
349 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65412
  • Kvadratura 5960 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter