Prodato

Prodaja - Stan 115 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
250 000 €
2174 €/m²
Property 365 photo 1
Property 365 photo 2
Property 365 photo 3
Property 365 photo 4
Property 365 photo 5
Property 365 photo 6
Property 365 photo 7
Property 365 photo 8
Property 365 photo 9
Property 365 photo 10
  • Kod objekta 365
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 115 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1981
  • Broj soba: 2: салон, 2 спальни, кухня, кабинет, 2 туалета
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Kod objekta 42136
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 42639
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 43012
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 43234
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2717 €/m²
  • Kod objekta 44198
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4310 €/m²
  • Kod objekta 45898
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2212 €/m²
  • Kod objekta 48775
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2212 €/m²
  • Kod objekta 49652
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 4
Investicija Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50128
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 50709
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter