Prodaja - Stan 200 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 000 000 €
5000 €/m²
Property 36432 photo 1
Property 36432 photo 2
Property 36432 photo 3
Property 36432 photo 4
Property 36432 photo 5
Property 36432 photo 6
Property 36432 photo 7
  • Kod objekta 36432
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 200 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 200 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 4334 €/m²
  • Kod objekta 45133
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4581 €/m²
  • Kod objekta 45134
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 4077 €/m²
  • Kod objekta 45562
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 4047 €/m²
  • Kod objekta 45693
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Kod objekta 46074
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
839 000 € 3585 €/m²
  • Kod objekta 46304
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
860 000 € 3150 €/m²
  • Kod objekta 46527
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
974 000 € 5975 €/m²
  • Kod objekta 46932
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Kod objekta 47028
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Kod objekta 47031
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter