930 000 €
3750 €/m²
Property 39254 photo 1
Property 39254 photo 2
Property 39254 photo 3
Property 39254 photo 4
Property 39254 photo 5
Property 39254 photo 6
Property 39254 photo 7
Property 39254 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 248 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, lift, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Kod objekta 41255
  • Kvadratura 262 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Kod objekta 41264
  • Kvadratura 278 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Kod objekta 41265
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Kod objekta 41267
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
810 000 € 5259 €/m²
  • Kod objekta 41277
  • Kvadratura 154 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
780 000 € 5064 €/m²
  • Kod objekta 41278
  • Kvadratura 154 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
893 000 € 3899 €/m²
  • Kod objekta 41310
  • Kvadratura 229 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Kod objekta 41319
  • Kvadratura 213 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Kod objekta 41320
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Kod objekta 41321
  • Kvadratura 86 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter