Prodaja - Zemljište 96000 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 3638 photo 1
Property 3638 photo 2
Property 3638 photo 3
  • Kod objekta 3638
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 96000 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 96000 kv.m. u Solunu. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja.

Na lokaciji se nalazi zgrada površine 6000 m2.

Za prodaju
250 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 32364
  • Kvadratura 12100 m²
  • Udaljenost od mora 17500 m
Za prodaju
400 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 32371
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
860 000 € 814 €/m²
  • Kod objekta 32441
  • Kvadratura 1056 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 32476
  • Kvadratura 17200 m²
  • Udaljenost od mora 16500 m
Za prodaju
180 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 32732
  • Kvadratura 1434 m²
  • Udaljenost od mora 11700 m
Za prodaju
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 33347
  • Kvadratura 15240 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 34738
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 7800 m
Za prodaju
50 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 34974
  • Kvadratura 609 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
450 000 € 239 €/m²
  • Kod objekta 35051
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 4200 m
Za prodaju
120 000 € 466 €/m²
  • Kod objekta 35449
  • Kvadratura 257 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter