Prodaja - Stan 124 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
550 000 €
4435 €/m²
Property 36190 photo 1
Property 36190 photo 2
Property 36190 photo 3
Property 36190 photo 4
Property 36190 photo 5
Property 36190 photo 6
Property 36190 photo 7
  • Kod objekta 36190
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 124 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 124 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
570 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 46530
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
705 000 € 4862 €/m²
  • Kod objekta 46531
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 9900 €/m²
  • Kod objekta 46550
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
531 508 € 4392 €/m²
  • Kod objekta 46828
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
748 580 € 4678 €/m²
  • Kod objekta 46829
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
648 000 € 3724 €/m²
  • Kod objekta 46927
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 46938
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 4556 €/m²
  • Kod objekta 46939
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5670 €/m²
  • Kod objekta 46944
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 47015
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter