160 000 €
200 €/m²
Property 36113 photo 1
Property 36113 photo 2
Property 36113 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 800 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
160 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 62893
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
215 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 62926
  • Kvadratura 8832 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
178 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63007
  • Kvadratura 2600 m²
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63268
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63269
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
150 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 63283
  • Kvadratura 1968 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Preporučujemo Za prodaju
179 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63493
  • Kvadratura 2950 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter