340 000 €
1259 €/m²
Property 3489 photo 1
Property 3489 photo 2
Property 3489 photo 3
Property 3489 photo 4
Property 3489 photo 5
Property 3489 photo 6
Property 3489 photo 7
Property 3489 photo 8
Property 3489 photo 9
Property 3489 photo 10
Property 3489 photo 11
Property 3489 photo 12
Property 3489 photo 13
Property 3489 photo 14
Property 3489 photo 15
Property 3489 photo 16
Property 3489 photo 17
Property 3489 photo 18
Property 3489 photo 19
Property 3489 photo 20
Property 3489 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 500 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 270 kv.m u predgrađu Soluna. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende.

Za prodaju
340 000 € 1259 €/m²
  • Kod objekta 3489
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 1228 €/m²
  • Kod objekta 4419
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 6937
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 7568
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
370 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 9277
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 9397
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 1523 €/m²
  • Kod objekta 12445
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 21662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
320 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 25337
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter