Rezervisana

Prodaja - Poslovni prostor 160 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
1 120 000 €
7000 €/m²
Property 34651 photo 1
Property 34651 photo 2
Property 34651 photo 3
Property 34651 photo 4
Property 34651 photo 5
Property 34651 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 160 kv.m na Krfu. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Nepokretnost je rezervisana!

Slične ponude

Investicija Za prodaju
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 5603
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Investicija Za prodaju
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • Kod objekta 6386
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 200 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 22974
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 100 000 € 1100 €/m²
  • Kod objekta 24443
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 500 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 25531
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 500 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 25619
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 600 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 31977
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
950 000 € 3518 €/m²
  • Kod objekta 32333
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33466
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
970 000 € 2487 €/m²
  • Kod objekta 36375
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter