Prodato

Prodaja - Kuća 110 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
135 000 €
1227 €/m²
Property 344 photo 1
Property 344 photo 2
Property 344 photo 3
Property 344 photo 4
Property 344 photo 5
Property 344 photo 6
Property 344 photo 7
Property 344 photo 8
Property 344 photo 9
Property 344 photo 10
Property 344 photo 11
Property 344 photo 12
Property 344 photo 13
Property 344 photo 14
Property 344 photo 15
Property 344 photo 16
  • Kod objekta 344
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 110 m²
  • Površina placa 300 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3: 1 этаж: гостиная, кухня и ванная. 2 этаж: 3 спальни и туалет
  • Ostale pogodnosti: 3 большие веранды на первом и 20 кв.м на втором этажах. Мебель: 2 двухспальные и 3 односпальные кровати. Имеются электроплита, микроволновка, холодильник, комод, встроенные шкафы. Камин, барбекю, русская печь
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 45 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 110 kv.m na Atici. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
168 000 € 740 €/m²
  • Kod objekta 12746
  • Kvadratura 227 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
168 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 12894
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
130 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 31086
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1069 €/m²
  • Kod objekta 31360
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 36125
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 866 €/m²
  • Kod objekta 45621
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
195 000 € 689 €/m²
  • Kod objekta 49063
  • Kvadratura 283 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
200 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 53076
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 763 €/m²
  • Kod objekta 54741
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 56231
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter