Prodaja - Kuća 102 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Nea Fokaia
230 000 €
2255 €/m²
Property 33651 photo 1
Property 33651 photo 2
Property 33651 photo 3
Property 33651 photo 4
Property 33651 photo 5
Property 33651 photo 6
Property 33651 photo 7
Property 33651 photo 8
Property 33651 photo 9
Property 33651 photo 10
Property 33651 photo 11
Property 33651 photo 12
Property 33651 photo 13
Property 33651 photo 14
Property 33651 photo 15
Property 33651 photo 16
Property 33651 photo 17
Property 33651 photo 18
Property 33651 photo 19
Property 33651 photo 20
Property 33651 photo 21
Property 33651 photo 22
Property 33651 photo 23
Property 33651 photo 24
Property 33651 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 102 kv.m na Kasandri (Halkidiki). kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, ostavu.