Prodaja - Commercial property 500 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Kalamos Kalamos - Centar
1 600 000 € 1 300 000 €
2600 €/m²
Property 32569 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju commercial property od 500 kv.m na Atici. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 16587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
2 200 000 € 2208 €/m²
  • Kod objekta 24867
  • Kvadratura 996 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 600 000 € 1 300 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 32569
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2 m
Investicija Za prodaju
2 200 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 57492
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 16500 m
Za prodaju
1 400 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 59954
  • Kvadratura 660 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter