Prodato

Prodaja - Zemljište 12200 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 3253 photo 1
Property 3253 photo 2
Property 3253 photo 3
Property 3253 photo 4
Property 3253 photo 5
Property 3253 photo 6
  • Kod objekta 3253
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 12200 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12200 kv.m. u Solunu.

Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 2589
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 3638
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
180 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 6050
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 6620
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 6622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Kod objekta 7847
  • Kvadratura 143 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod objekta 7856
  • Kvadratura 149 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 740 €/m²
  • Kod objekta 7857
  • Kvadratura 162 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
220 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 8212
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
5 900 000 € 1685 €/m²
  • Kod objekta 8350
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter