Prodato

Prodaja - Mezoneta 225 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
900 000 € 700 000 €
3111 €/m²
Property 3241 photo 1
Property 3241 photo 2
Property 3241 photo 3
Property 3241 photo 4
Property 3241 photo 5
Property 3241 photo 6
Property 3241 photo 7
Property 3241 photo 8
Property 3241 photo 9
Property 3241 photo 10
Property 3241 photo 11
Property 3241 photo 12
Property 3241 photo 13
Property 3241 photo 14
Property 3241 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6: 2 гостиные, 2 кухни, 4 спальни, 3 ванные
  • Ostale pogodnosti: автономное отопление, кондиционеры, сигнализация, спутниковое тв, внутренняя телефонная связь между помещениями, бронированная входная дверь, просторные веранды
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 225 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 57794
  • Kvadratura 297 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter