Prodato

Prodaja - Stan 80 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
110 000 €
1375 €/m²
Property 32 photo 1
Property 32 photo 2
Property 32 photo 3
Property 32 photo 4
Property 32 photo 5
Property 32 photo 6
Property 32 photo 7
Property 32 photo 8
Property 32 photo 9
Property 32 photo 10
Property 32 photo 11
Property 32 photo 12

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 2009
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3: 2 спальни, зал с кухней, ванная (душ)
  • Ostale pogodnosti: Квартиры 1 этаж: 160000 евро, 2 этаж: 165000 евро
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51336
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
160 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 51337
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
160 000 € 3809 €/m²
  • Kod objekta 56866
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 60910
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
135 000 € 3139 €/m²
  • Kod objekta 63594
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 63948
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 2673 €/m²
  • Kod objekta 64081
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64132
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
125 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65394
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 3441 €/m²
  • Kod objekta 65461
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter