Prodaja - Zemljište 450 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
25 000 €
55 €/m²
Property 31303 photo 1
Property 31303 photo 2
Property 31303 photo 3
Property 31303 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 450 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
25 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 13982
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
35 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 30239
  • Kvadratura 767 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 37802
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
28 500 € 23 €/m²
  • Kod objekta 56819
  • Kvadratura 1226 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
28 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 20967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 56295
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
32 000 € 27 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 42704
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
30 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 29396
  • Kvadratura 1470 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
25 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 52116
  • Kvadratura 371 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
25 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 35785
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter