Prodaja - Zemljište 4022 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
60 000 €
14 €/m²
Property 30580 photo 1
Property 30580 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od grada: 11 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4022 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 50380
  • Kvadratura 2044 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
80 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 31966
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
65 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 15878
  • Kvadratura 1261 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
60 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35755
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
72 500 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50065
  • Kvadratura 1280 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 45 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 25478
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
75 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 42006
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
50 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 33895
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
75 000 € 65 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 17973
  • Kvadratura 5684 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
60 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 33900
  • Kvadratura 485 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter